Akce školyV příštím týdnu se žáci zúčastní již tradičně GMW 


Mikulášská 2023 - odkaz na video zde

V úterý 5.12. uspořádali deváťáci tradiční mikulášskou s peklem pro celou školu. Žáci a děti byli statečné a všichni úspěšně prošli stezkou, kde na konci čekal Mikuláš s andělem. Za předvedené písničky, básničky, taneční a divadelní vystoupení dostali balíček. Poděkování patří všem z IX. B, Mikulášovi, andělovi a čertům. 

Karlovarsko vesluje 2023 - odkaz na video zde

V úterý 28.11. se konala liga Česko vesluje - Karlovarsko vesluje. Naše nejmladší štafeta mix a štafeta dívek se probojovala do Prahy na školní ligu Česko vesluje při mistrovství světa v halovém veslování. Všichni ostatní makali na 100%, postup jim unikl jen o kousek.

Zpracovala: Michaela Ženíšková 


Česko vesluje - MS Račice 2022

V loňském školním roce jsme měli zapůjčené trenažéry k veslování. Žáci 2.stupně v rámci TV pronikli k technice a sportu veslování. V konkurenci jiných škol a žáků jsme se neztratili, proto jsme byli pozváni na finálovou regatu Česko vesluje při zahájení MS ve veslování v Račicích. Žáci i učitelé vytvořili týmy a soutěžili s ostatními školami z celé České republiky. Sobotní den jsme si velmi užili a to nejen proto, že učitelé vyhráli 1.místo mezi učiteli, ale máme spoustu nezapomenutelných zážitků. 

T-MOBILE Olympijský běh 2021 září

V červnu jsme si zkrátili čekání na olympijské hry. Olympiáda byla přesunuta z roku 2020 kvůli pandemii až do roku 2021. Žáci si vyzkoušeli, jaké to je slavnostně nastupovat za nějaký stát. Poté si odběhli trať, která byla odstartována zapálením olympijského ohně.


T-MOBILE Olympijský běh 2023 červen

V červnu se celá Svahovka zahalila do indiánského léta. Indiáni ze všech tříd předvedli vyrobené totemy a zaburáceli své pokřiky a poté si odběhli trať, která byla odstartována náčelnicí Černou Jestřábicí.