Novinky Mariánská


LEDEN 2024 (leden)

Zdravíme všechny v novém roce 2024 od nás z Mariánské. Do roku 2024 Vám všem přejeme zdraví, štěstí a spokojenost. Máme zde bohatou nadílku sněhu i krásného počasí, proto využíváme každé volné chvilky k zimním radovánkám. Ve třídě se pilně učíme, protože se blíží konec prvního pololetí a my chceme být velmi úspěšní. Samozřejmě se těšíme na pololetní a jarní prázdniny. V dalším pololetí se budeme dál pilně snažit a usilovat, o co nejlepší výkony. Z Krušných hor vaše S6.  


PROSINEC 2023

V měsíci prosinci jsme se věnovali výrobě vánočních dárků, zpívali jsme koledy a též jsme nezapomněli shlédnout naší oblíbenou pohádku Tři oříšky pro Popelku. Dozvěděli jsme se něco nového o vánočních tradicích a zvycích, některé jsme i sami vyzkoušeli. Všichni se už těšíme na Ježíška. Všem vám dole v údolí přejeme krásné a klidné vánoční svátky, bohatého Ježíška a k tomu kopu zdravíčka. PF2024 vaše S6.

Martina Preclíková   


LISTOPAD 2023

Zdravíme všechny ze zasněžených Krušných hor. Sněhová nadílka přišla znenadání a my se tedy můžeme věnovat zimním radovánkám. Stavíme sněhuláky a vyrábíme sněhové koule. Ve třídě pak pracujeme se stavebnicemi a máme velkou radost, že se nám dílo daří. Už se připravujeme na vánoce a vyrábíme dárky. Posíláme krásný zimní pozdrav vaše S6.

Martina Preclíková  


Červen 2023

Tak už je to tady! Zvládli jsme to! Konec školního roku, letos nám to uběhlo velmi rychle. Dostali jsme novou spolužačku Vandu. Naučili jsme se spousty nových a krásných věcí, a hlavně jsme se potkávali celý rok. Práce se nám dařila, a proto se všichni těšíme na vysvědčení. Do příštího roku máme skvělé plány, co všechno podnikneme. Přejeme všem krásné prázdniny, hodně sluníčka, a hlavně zaslouženého odpočinku.

Vaše S6 Mariánská PS. AHOJ v září!